2020 Yılındaki Halı Trendleri | Bostanlı koltuk yıkama - Bostanlı Stor ve zebra perde yıkama - Şemikler -Örnekköy- Nergiz - Çiğli - Balatçık - Mavişehir - Gümüşpala 0545 583 17 28

2020 Yılındaki Halı Trendleri

2020 Yılındaki Halı Trendleri

2020 Yılındaki Halı Trendleri

Ev dekorasyonunda tüm mobilyaları birbiriyle bağlayan ürün halıdır. Hem işlevsel hem de dekoratif olarak evin ruhunu gösteren ürünlerdir. Kışla birlikte halılar ardiyelerden çıkarılıp yıkamaya gönderiliyor. Eski halılar ise yerini yenilere bırakmaya başladı. Halı alırken yeni trendler hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Hadi gelin, Bostanlı Halı ve Koltuk Yıkama olarak sizin için derlediğimiz 2020 trendlerine birlikte göz atalım.

 

2020 Yılının Rengi

Öncelikle halının türü kadar önemli olan bir öge var: renk. Renk seçiminde mobilyalarınızla ve duvarınızla uyumuna dikkat etmenizin yanı sıra modaya uygun olmasını istiyorsanız hemen söylemeliyiz ki Pantone, 2020’nin rengini klasik mavi olarak seçti. Dolayısıyla evinizi bu yıl oldukça canlı ve iddialı klasik mavi rengini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mint yeşili ve safran sarısı da evinizin enerjisini yenileyecektir.

 

Desenler Minimalleşiyor

Desen seçimlerinde ise geçtiğimiz yıllarda patchwork modelleri damgasını vurmuştu. 2020 yılında patchwork desenleri yerini düz renk melanja bırakıyor. Tek rengin hâkimiyetini koruduğu minimal modeller 2020’nin göz bebeği oluyor. Bunun yanı sıra çocuk odalarında resimli modeller ön plana çıkıyor. Bu sebeple hayvan figürlü halılar çocuğunuza ilham olacaktır. Mutfak kullanımında 2020 trendi ise yazı baskılı halılar. Mutfağınızı özelleştirmek için çeşitli mottoların yazılı olduğu size uygun o halıyı bulmak oldukça kolay olacak.

 

El Dokuması Halılar Her Zaman Gözde

Yeni yılda el dokuması halılar ihtişamından vazgeçmiyor. Ancak tüylü halılar yerini çizgisel desenli halılara ve jüt kilimlere bırakıyor. Salonunuzda koltuklarınız oldukça canlı ve renkliyse zemini sadeleştirmek için bu yıl jüt halılara yönelebilirsiniz. Doğal bej ve kahvenin hakim olduğu jüt halılar evinizin gözdesi olacak. Aynı zamanda koridorunuzda sıcak bir his için çizgisel desenli halılar tercih edebilirsiniz. Böylece evinize gelen misafirlerinizi güzel bir karşılama alanı oluşturmuş olursunuz.

 

Yeni Halı Yıkanmalı mıdır?

Hem kışa hem de yeni bir yıla girerken tertemiz halılarınızı yere sermek sağlık açısından da temiz görünüm açısından da oldukça önemlidir. Yeni aldığınız halılarınız, mağazada kalma sürecinde çeşitli mikroplara ev sahipliği yapmış olabilir. Bu sebeple gerek yeni aldığınız, gerek evinizde olan halılarınızı sermeden önce mutlaka halı yıkamaya vermenizi tavsiye ederiz. Renk, çeşit, model ve boyut fark etmeksizin şubemizde ya da evinizde yıkama seçenekleriyle Bostanlı Halı ve Koltuk  yıkamayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek